نوین فرداد
درباره نوین فرداد

خط مشی نوین فرداد

شرکت نُوین فرداد به عنوان يكي از سازمانهای فعال و با سابقه در زمینه “تولید ، تامین و فرآوری مواد معدنی کائولن ، فلدسپار و بال کلی” در راستای ارائه خدمات و محصولات با ارزش افزوده، ماموریت خویش را نقش آفرینی فعال در آینده صنعت معدنی با رعایت اصول تکمیل زنجیره ارزش محصولات و توسعه مشارکت ها می داند.
با توجه به ماموریت شرکت، آرمان نوین فرداد، پیشتازی و توسعه پایدار محصولات و خدمات حوزه صنعت معدنی کشور عزیزمان ایران در منطقه و جهان است.
مدیریت نُوین فرداد با توجه به تجربه و دانش شرکت و با تاكيد بر نگرش “جلب رضايت مشتریان و ذینفعان مرتبط”، با استفاده از تجربیات جهانی و الزامات استانداردهای بین المللی از قبیل
ISO 9001:2015-ISO 14001:2015-ISO 45001:2018 اهداف و جهتگیری های ذیل را تعیین نموده است: 1. افزایش سطح رضایت مشتریان با انجام به موقع تعهدات.
2. افزایش تنوع محصولات و خدمات و بکار گیری روش های نوین در انجام ماموریت سازمانی.
3. آموزش مستمر کارکنان و ارتقاي سطح دانش و آگاهي هاي تكنيكي و كيفيتي مرتبط با فعاليتهای ایشان در جهت بهبود مستمر ارائه محصولات و خدمات.
4. رسيدگی به شكايات و درخواست های رسیدگی مجدد بدون پیش داوری و بصورت منصفانه و بی طرفانه و بدون دريافت هزينه و عدم افشای اطلاعات شاکیان و درخواست کنندگان.
5. برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم بمنظور پيشگيري از وقوع جراحات، بیماری و حوادث ناشي از كار و کنترل عوامل زیان آور محیط کار در فعالیت های کاری. (بخصوص پیشگیری و کنترل عوامل ارگونومی در ستاد و عوامل فیزیکی و شیمیایی در معدن ) .
6. برنامه ريزي و اقدام منظم و مداوم بمنظور پيشگيري از آلودگی های محیط زیست (آلودگی خاک و هوا و آب) و حفاظت از محیط زیست و همچنین کاهش مصرف منابع در دفتر مرکزی و معدن.
اينجانب با نظارت و بازنگري سالانه درخصوص سيستم مديريت و ایجاد ساختار سازمانی در مطابقت با استانداردهاي منتخب شرکت، در رابطه با توسعه پايدار، بهبود مستمر و دستيابي به اهداف تعيين شده اطمينان حاصل مي کنم. مدیر عامل- رضا نظری
اول خرداد ماه 1399